Український співак Андрій Хливнюк з перших днів війни пішов у Збройні Сили України. За цей час він не бачився з рідними й дітьми.

Зверніть увагу Перші кроки бачу лише по відео, – Юрій Горбунов про те, як сумує за сином

Андрій Хливнюк про дітей

Виконавець пригадав перший день війни. Тоді він повертався до Києва після концерту в Маріуполі. Виступ "Бумбоксу" був останнім у драмтеатрі, який згодом розбомбили росіяни. Найперше тоді він згадав про сім'ю.

Перша думка – діти, сім'я. Що з ними? Чи був приліт? Чи живі вони? Чи жива мама? Я думав про те, щоб швидше добратися до Києва і якнайшвидше евакуювати рідних,
– поділився Андрій Хливнюк.

Співак розповів, що за місяці війни він став трохи іншою людиною, бо трохи постарішав. Втім, він зазначив, що не став злим. Також він згадав про своїх дітей – артист виховує сина й доньку, з якими не бачився 3 місяці.

"Мені один раз чи два снилися мої діти, тому що я обіцяв їм ще півмісяця тому поїхати з палатками з ними до теплої країни. Я обіцяв їм цю поїздку пів року. До цього я був на гастролях, але обіцяв, що зроблю це. Батьки мають виконувати свої обіцянки. Я свою не виконав. Мені снилося, що я з ними там. Я дуже їх люблю та дуже сумую за ними. Три місяці не бачив своїх дітей. Дякувати Богу, вони у безпеці", – додав Хливнюк.