Про це розповів у новому дописі на особистій сторінці в інстаграмі, адже шанувальникам цікаво, як кухареві вдається постійно залишатися у прекрасній формі.

Зверніть увагу Сергій Притула у свій день народження оголосив про збір коштів на "Байрактари" для ЗСУ

Ектор Хіменес-Браво розповів про гормональні пелети

Ще до війни в Ектора був надзвичайно насичений робочий графік: 5 – 6 разів на тиждень тренування, зйомки, ресторани, опрацювання нових страв і особисте життя. Зараз до повсякденних справ додались постійні хвилювання через війну, які також забирають чимало сил.

Хіменес-Браво спілкувався зі своїм лікарем і той розповів, що вся справа в гормонах. Українці живуть в стані постійного стресу, який висмоктує всі сили. Саме через це починається коливання гормонів, часто змінюється настрій, скоріше приходить відчуття втоми.

Мене рятують пелети з гормонами. З ними я повноцінно відпочиваю за 6 – 7 годин сну, стаю витривалішим та енергійнішим. Зараз ми, як ніколи, потребуємо сил, адже маємо повернути наші землі. Для цього не обов'язково брати в руки зброю. Можна робити справу на своєму фронті. Ваша робота важлива,
– підкреслив Ектор.

Кухар опублікував фотографію, яку зробив під час процедури імплантування гормональних пелетів ("чіпів краси"). Ектор лежав на лікарняному ліжку, однак на обличчі сяяла усмішка.


Ектор Хіменес-Браво / Фото з інстаграму шеф-кухаря