За результатами Нацвідбору, на Євробаченні 2018 Україну представляє Костянтин Бочаров, більш відомий за сценічним псевдонімом MELOVIN. Співак першим вийшов на сцену в Лісабоні, де представив запальну пісню "Under The Ledder".

Читайте також: MELOVIN у фіналі Євробачення 2018 – відео виступу

На початку виступу MELOVIN лежить в фортепіано, яке нагадує труну. Через це в Португалії артиста вже встигли назвати "стильним вампіром". Під час інтерв'ю з телеведучою Євробачення 2018 українець підтвердив цей образ, намагаючись вкусити португальську зірку.

Чи можна сказати, що в тебе є відчуття вампіра?
– запитала ведуча.

MELOVIN погодився зі словами португальської красуні. Одними розмовами співак вирішив не обмежуватись, різко нагнувся та намагався вкусити ведучу.


Євробачення 2018: MELOVIN ледь не вкусив португальську ведучу

Ведуча Євробачення 2018 не очікувала цього, тому перші секунди збентежено сиділа поряд зі співаком та його перекладачем. А згодом вирішила підставити шию для укусу MELOVIN'а.


Євробачення 2018: телеведуча наставила шию для укусу MELOVIN'a

Нагадаємо, що 12 травня відбувся фінал пісенного конкурсу Євробачення 2018. Україну на конкурсі представляв співак MELOVIN з піснею "Under The Ladder", який посів 17 місце. Перемогу здобула представниця від Ізраїлю Нетта Барзілай.