Подружжя Меган Маркл та принца Гаррі вручило нагороди молодим людям за їхні спортивні досягнення. Окрім офіційної частини, пара активно спілкувалася з молодим поколінням та навіть зіграла з ними у м’яч. Незважаючи на традиційні високі підбори Меган, вона хвацько вправлялась з м’ячем на спортивному майданчику.

Читайте також: Чому британська еліта недолюблює Меган Маркл: несподівані дані ЗМІ


Принц Гаррі і Меган Маркл на заході Coach Core Awards


Меган Маркл на заході Coach Core Awards

Для чергового виходу Меган не лише одягнула розкішну синю блузу асиметричного крою від Oscar de la Renta і штани-кльош від Altuzarra, а й засвітила нову зачіску. Лише декілька днів тому в офіційному представництві королівської сім’ї показали кадри Меган з нагоди презентації її кулінарної книги, на яких вона мала довге підкручене волосся, як вже сьогодні вона з’явилась з коротшим профілірованим волоссям.

Читайте також: Принц Гаррі оконфузився на презентації кулінарної книги Меган Маркл: кумедне відео


Принц Гаррі і Меган Маркл на заході Coach Core Awards

Варто додати, що новий імідж Меган Маркл їй дуже до лиця. Що цікаво, експерт із етикету та письменниця Міка Мейер раніше в ЗМІ повідомляла, що саме при зміні зачіски можна остаточно підозрювати Меган у її вагітності. Однак не варто поспішати з висновками.


Меган Маркл на заході Coach Core Awards


Меган Маркл на заході Coach Core Awards

За її словами, якщо Меган почне з'являтися на публіці виключно з забраним у гульку волоссям – то вона вагітна, оскільки вона має дрібні кучері і вирівнювати волосся під час вагітності може нашкодити дитині. Але, як можна побачити, Меган не лише вкоротила довжину волосся, а й вирівняла його перед офіційним заходом, тому підозрювати герцогиню Сассекську в очікуванні первістка поки що немає причин. Однак її блуза з рюшами під пояском все ж може давати привід для неоднозначних чуток.