Герцоги Сассекські відтепер спроможні не лише самостійно обирати місце проживання та сферу занять, а й вільно висловлюватися публічно. Так, після відмови від королівських повноважень мережею ширилися чутки, що всі подробиці про стосунки у сім'ї британських монархів можуть бути оприлюднені під час особистого інтерв'ю скандального подружжя. 

Гаряча тема: Батько Меган Маркл оприлюднив архівні знімки доньки, яких ще не було в мережі

Як повідомляє видання Daily Mail, викривальний діалог неминучий. Близьке оточення герцогів Сассекських запевнило, що Меган Маркл готова до публічної розвоми з американською телеведучою Еллен Дедженерес. Вона, у свою чергу, прагне поспілкуватися з обома представниками королівської родини, адже вважає Гаррі та Меган одними з найприємніших особистостей, яких їй коли-небудь доводилося зустрічати. 

Еллен і Меган вже обговорювали майбутнє інтерв'ю. Вони давно знають одна одну й стали близькими. Меган каже, що Еллен розуміє її біль і страждання. Вона відчуває, що вони є спорідненими душами,
– повідомили інсайдери. 

еллен дедженерес
Телеведуча Еллен Дедженерес / Instagram / @theellenshow

Варто зазначити, що Меган Маркл та  Еллен Дедженерес познайомилися випадково кілька років тому в притулку для собак в Лос-Анджелесі, коли Еллен вмовила Меган взяти першого пса Богарта. З того часу жінок пов'язує справжня дружба.

Цей факт доводить те, що Дедженерес разом з дружиною навіть літала в гості до Меган після народження Арчі влітку 2019 року. Телеведуча вже ставала на бік Меган публічно, коли герцогиня потерпала від тиску преси та суспільства. А тепер, швидше за все, їхня дружба буде все міцнішою завдяки перебуванню Меган у Північній Америці. 

Нагадаємо, раніше у ЗМІ припускали, що відверта розмова може відбуться з американською акторкою та ведучою Опрою Вінфрі, з якою принц Гаррі працює над створенням серіалу про психічне здоров'я.