Всі звикли бачити Меган Маркл у розкішних брендових вбраннях, які навіть у буденному стилі виглядають неперевершено. Однак у дитячі роки герцогиня Сассекська, як і всі американські діти, приміряла не кутюрний одяг та насолоджувалась іграми під наглядом батьків. 24 січня Томас Маркл вирішив поділитись із громадськістю знімками, зробленими з донькою десятки років тому. Світлини з'явились у документальному фільмі, який днями вийшов на 5 Channel, передає британський таблоїд The Sun.

Важливо: Вони руйнують монархію, здешевлюють її, – батько Меган Маркл відзначився гострим коментарем

Окрім цього, у кінострічці Томас Маркл вирішив поділитись спогадами про дитинство герцогині. За його словами, змалку Меган була особливою дитиною, тому батьки були переконані, що вона досягне чималого успіху.

Коли вона народилася, я не тямив себе від щастя. ​​Я побачив вперше її обличчя, її мізинчики, згорнені навколо моїх пальців, і це було все, я полюбив її на все життя. І просто знав, що вона буде дуже особливою. Мене вразила ця дитина. Вона була настільки красивою, що я просто милувався і не міг відпустити її з рук,
– розповів Томас Маркл.


Архівні фото Меган Маркл / The Sun

За словами Томаса Маркла, його донька змалку відзначалась особливим артистизмом. Вона залюбки брала участь у шкільних виставах і не боялась виступати перед публікою. Тому батьки герцогині Сассекської не сумнівались, що колись вона підкорюватиме світ акторською грою.


Меган Маркл у шкільній виставі / The Sun

Батько герцогині Сассекської не приховує, що йому шкода, що його стосунки з донькою зіпсувались. Тому він не стримує жалю, адже спілкування з герцогами Сассекськими може так і не налагодитись. Та попри такі щемливі розповіді Томас Маркл відзначився і гучними заявами в інтерв'ю. Зокрема, він розповів, що саме після конфліктної розмови з принцом Гаррі перед весіллям йому стало погано. Термінова операція на серці змусила його відмовитись від поїздки до Лондона, тому Томас Маркл впевнений, що королівська сім'я – його боржники, які мають передати грошову компенсацію.

Вони всі мої боржники: королівська сім'я, Гаррі і Меган. Я повинен бути винагороджений за те, що пережив. Дочка обіцяла, що буде піклуватися про мене, коли я стану старим. Зараз я вже досяг похилого віку, тому пора доглядати за татом,
– заявив батько герцогині.

Окрім цього, він зазначив, що залишається членом королівської родини, хочуть вони того чи ні. "Для них я не існую. Чи усвідомлює це Гаррі чи ні, але він тепер теж є частиною моєї родини, а я – частинкою монархії. Нам треба поговорити. Йому вже не 12 років, він більше не має права бути таким недоторкою", – додав Томас Маркл.