Офіційне повідомлення принца Гаррі та Меган Маркл викликало справжній резонанс у суспільстві. Пара, яка висловила намір відійти від королівської родини та здобути фінансову незалежність, не вдавалася до деталей обгрунтування такого рішення. Проте, як повідомляє видання Deadline, всі подробиці про стосунки у сім'ї британських монархів можуть бути оприлюднені під час особистого інтерв'ю.

Читайте також: Принц Вільям вперше прокоментував відмову герцогів Сассекських від королівських повноважень

Близький друг принца Гаррі та принца Вільяма Том Бредбі, який зробив успішну кар'єру на британському телебаченні, висловив припущення про майбутню розмову герцогів Сассекських з пресою.

Я маю певне уявлення про те, що може виходити в повне інтерв'ю, з яким вони не забаряться, і я не думаю, що воно стане приємним,
– відверто зізнався Том Бредбі.


Королівська родина / Instagram / @sussexroyal

Товариш принца Гаррі не дав достеменно зрозуміти, яких аспектів життя королівського подружжя стосуватиметься розмова. Проте навряд чи Том Бредбі, який пролив світло на боротьбу Меган Маркл з британською пресою, зголоситься стати інтерв'юером цього разу.

Припускають, що відверта розмова може відбуться з американською акторкою та ведучою Опрою Вінфрі, з якою принц Гаррі працює над створенням серіалу про психічне здоров'я. Глядачі зможуть побачити результати їхньої спільної роботи вже 2020 року в ефірі платформи Apple TV+.

Відомо, що мати Меган Маркл Доріа Редлан кілька разів зустрічалася з Опрою Вінфрі. Можливо, на відверту розмову про життя королівської родини наважилися не лише герцоги Сассекські.

Результати пошуку

Результати веб-пошук

Результати пошуку

Результати веб-пошукDeadline