Представник королеви Єлизавети II в Новій Зеландії, генерал-губернатор Петсі Редді, поділилась, що герцог і герцогиня Сассекські говорили з нею про можливість переїзду в острівну країну ще кілька років тому – задовго до "мегзиту" на початку 2020 року.

Варто згадати Меган Маркл провела таємну зустріч з прем'єр-міністром Нової Зеландії: несподівані деталі

Я пам'ятаю, як вони були в національному парку Абель Тасман, як ми сиділи і випивали, і вони сказали, що можуть уявити своє життя у такому місці, і поставили питання, чи на нашу думку це теоретично можливо,
– згадала 67-річна Редді.

Жінка додала, що вони тоді звісно погодились на можливий переїзд пари, але водночас зазначили, що парі довелось би вивчити декілька головних аспектів з життя острів'ян.

"Вони шукали місце, де могли б виховати свою сім'ю. І, очевидно, з того часу вони прийняли деякі рішення", – додала представниця королева, натякаючи на переїзд принца Гаррі та Меган у США у 2020 році.


Меган Маркл і принц Гаррі у Новій Зеландії / Фото Getty Images

На думку Петсі Редді, це, скоріше, була неформальна розмова "на перспективу", оскільки вони серйозно не просили про допомогу. Але Гаррі та Меган були вкрай заінтриговані доступом країни до природи та доброзичливістю людей.

Що відомо про переїзд Гаррі та Меган у США

  • Про складання королівських обов'язків Гаррі та Меган офіційно заявили у січні 2020 року. Про це попередньо не знала ні Єлизавета II, ні інші члени королівської родини.
  • Королева все ж дозволила внуку переїхати в іншу країну та вести свою діяльність на благодійних засадах. Для цього Єлизавета II дала парі "випробувальний" рік, аби ті спробували жити самостійно.
  • У 2021 році подружжя підтвердило, що готове повністю відійти від справ монархії. Відтак, у Гаррі та Меган забрали королівські патронажі, а також військові звання чоловіка.
  • Пара спочатку переїхала у Канаду, але згодом продала маєток Меган та відправилась жити у Каліфорнію. Там вони мають розкішний маєток, Гаррі влаштувався на роботу в Лос-Анджелесі, а Меган займається просвітницькою діяльністю. Також у пари є контракти з кількома медійними компаніями.