Після резонансного інтерв'ю Опрі Вінфрі в пресі з'явилась інформація про те, що Меган Маркл може боротися за пост очільника Сполучених Штатів Америки. Вона, можливо, візьме участь у президентських виборах, що пройдуть у 2024 році.

Актуально Палац відмовив Меган Маркл у проханні втрутитися в конфлікт з Кейт Міддлтон

Меган Маркл може стати президенткою США

Аргументом того, що Меган намірена йти в політику, є те, що представники дружини принца Гарр ведуть переговори з функціонерами Демократичної партії. Натомість її керівники заявляють, що Маркл може стати ідеальним кандидатом.

Герцогиня піднімає проблеми, які нарешті починають привертати таку увагу, яку вони заслуговують – расизм, знущання, психічне здоров'я, важливість права працівника,
– повідомляють в партії.

До того ж, останнє інтерв'ю Меган Маркл стало резонансним у суспільстві, а це робить дружину принца Гаррі дуже популярною у Штатах. Також вона виступає за важливі питання расової та гендерної рівності.

Тим не менш, Демократична партія все-таки не впевнена стосовно рівня довіри американців до Меган. Вона все ще залишається членом королівської родини, що може бути не до кінця позитивним фактом у її кар'єрі. Також невідомо, з чого саме може початися шлях Маркл як політикині.

Попередня заява про амбіції Меган Маркл

  • Ще минулого року у вересні королівська експертка та біографиня Кеті Ніколл заявила, що Меган Маркл має потужні політичні амбіції.
  • Акторка не бажала відмовлятися від американського громадянства, тому що хотіла займатися політикою, на думку Ніколл.
  • Експерти підкреслили, що Меган має всі шанси балотуватися, оскільки прожила в США більше 14 років, вона є уродженкою та громадянкою країни, а також їй більше за 35 років – мінімального віку.