У грудні 2019 року зірка випустила книжку "Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху", яку віднедавна можна прочитати українською мовою. З цієї нагоди Мей Маск стала гостей ранкового шоу, вийшовши на відеозв'язок з Лос-Анджелесу. Вона не вперше з'являється на українському телебаченні, адже чотири роки тому побувала в Україні. У свіжому інтерв'ю знаменитість поділилася враженнями від українок.

До теми Щаслива сім'я: Ілон Маск показав підрослого сина та кохану

Мей Маск про українок

Модель розповіла, що під час поїздки в Україну провела багато зустрічей з жінками й досі захоплена ними. Вона зауважила, що українки вдосконалюються, виглядають дуже стильно й вражають гострим розумом.

Я познайомилася з багатьма українськими жінками. Вони були щасливі, стильні, розумні, впевнені в собі. Мені було приємно спостерігати за тим, що українські жінки стають все кращими, сильнішими та демонструють прогрес у своєму житті,
– поділилась Мей Маск.

Додамо, що в книжці "Жінка, яка має план" мати Ілона Маска детально описала знущання чоловіка-тирана, від якого страждала після одруження. Знаменитість знає, що тема домашнього насильства близька й українкам. Тому Мей Маск порадила жінкам не боятися говорити про аб'юз, тікати від таких стосунків та шукати тих, хто по-справжньому їх цінуватиме.

"Жінки, які потерпають від насильства, повинні говорити про це з іншими жінками, зі своїми сім'ями. Вони повинні розмовляти з чоловіками, які добре ставляться до жінок, а таких, повірте, багато. Треба знайти тих, хто їх зрозуміє. Про чоловіків, які чинять насильство над жінками, треба говорити відкрито, щоб всі про це знали", – наголосила авторка.

Мей Маск про книжку "Жінка, яка має план" та українок: дивіться відео онлайн