Сьогодні зранку, 26 січня, Росія вкотре атакувала територію України. Чергова масована атака не була успішною для загарбника, а стала схожою на безглуздий ритуал.

Читайте також Ілона Гвоздьова показала кухню свого розкішного дому, який побудувала під час війни: перші фото

Катя Осадча відреагувала на масовану атаку

Телеведуча Катя Осадча поділилась емоціями після ранкового удару. Вона згадала й безсонну ніч, – 26 січня окупанти випустили ще й 24 дрони-камікадзе.

"Шахідні" атаки і ракетні обстріли з перервою на чотири години сну. Вночі рахували залпи ППО, зранку ракети в бік міста. В нашій новій реальності ми підлаштовуємося життя під тривоги, переносимо справи через ракетні атаки, це не можливо пояснити нікому у світі, окрім як показати, як живуть українці,
– поділилась ведуча.

Катя Осадча підкреслила, що кожна людина має властивість здаватися, засмучуватись та вигорати, але атаки окупантів не робить нас слабшими.

"Так, ми не з каменю і наші нерви розхитуються, але ми не можемо сісти і розклеїтися. Після кожної такої ночі і ранку ми ще зліші і ще більше хочемо робити задля перемоги. Кого ви хочете перемогти? Немає світла – буде генератор. Немає води – знайдеться вода в пляшці. Немає зв'язку – підладнаємо повербанк до роутера. Головне, щоб були ми! Щирі співчуття родинам загиблих", – підсумувала Осадча.


Катя Осадча / Фото з інстаграму зірки

Якою була ракетна атака 26 січня

Ще до атаки в ОК "Південь" українців попередили, що ворог розпочне масований ракетний удар. Вже після цього, о 08:16 Віталій Кім повідомив, що ворожі ракети залетіли у повітряний простір України. Через кілька хвилин Андрій Єрмак повідомив про перший успіх ППО.

Роботу ППО було чутно у кількох областях: Миколаївській, Київській, Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській та Запорізькій області. Прильоти зафіксували в Києві та області, на Вінниччині та Одещині – там найскладніша ситуація зі світлом. На жаль, атака Росії 26 січня забрала життя 11 людей.