З'ясувалось, що в той момент вона чи не вперше відчула страх самотності. Водночас криза у стосунках позитивно вплинула на Марію, як на особистість та й загалом на їхні взаємини з Тимуром.

До теми Маша Єфросиніна з болем розповіла про 20 річницю весілля: щемливе відео з чоловіком-військовим

Як Маша Єфросиніна переживала кризу в стосунках з чоловіком

Після розриву телеведуча усвідомила, що відчуває себе жінкою лише тоді, коли поруч з нею є чоловік. Інакше вона не розуміє, чого насправді хоче, бо до цього все вирішував Тимур.

Коли ми розходились з Тимуром, відчула страх самотності. Я зрозуміла, що відчуваю себе жінкою, якщо є чоловік. Тобто мені важлива наявність у житті чоловіка. Немає чоловіка - немає мене. Без нього не знаю, що я люблю їсти, пити, читати, не готую, не годую, все вирішував він, бо Марійка творила. Я зрозуміла, що без чоловіка я одна відчуваю спустошеність, знецінювання себе,
– зізналася Єфросиніна.

Зірка додала: “Це був найгірший період нашої кризи”.

Єфросиніна зазначила, що у той період в неї було багато залицяльників, вона “могла просто стрибати з роману в роман”, але знаменитість прийняла рішення не допускати до себе нікого з залицяльників, поки не розбереться в собі та своїх вподобаннях.

Я просто зайнялася собою, вивченням себе… Я вивчала що хочу, що люблю, мандрувала, стала знайомитися з людьми, пізнавала себе, розвивалася, почала вивчати психологію,
– поділилася Маша.

“Коли потім до мене почав залицятись мій чоловік, він сказав, що я зовсім інша жінка. Ми почали зустрічатися, у нас почались таємні побачення, це був новий союз, нові стосунки, новий секс. Він дуже сильно змінився, а я навчилась говорити про свої образи”, – розповіла Єфросиніна.

Новий випуск шоу “Дорослі дівчата”: дивіться відео онлайн

Історія кохання Маші Єфросиніної та Тимура Хромаєва

  • Вперше Маша та Тимур познайомилися в Ялті. Тоді вона прогулювалась містом і побачила Тимура, який дивився на неї як на дівчину, а не ведучу з програми "Підйом". Після знайомства Хромаєв загубив телефон Маші, тому вона подзвонила першою та запросила на побачення.
  • У 2003 році закохані одружилися. Новоспечене подружжя прагнуло стати батьками, однак лікарі діагностували Єфросиніній безпліддя. Попри все, через кілька днів зірка завагітніла донькою Наною.
  • В історії кохання пари не обійшлося без труднощів. У 2013 році вони вирішили пожити окремо. Втім, через рік Маша та Тимур зрозуміли, що не можуть жити один без одного й помирилися. У 2014 році на світ з'явився їхній син Олександр.
  • Зараз Хромаєв перебуває на фронті, тож Єфросиніна зізнавалась, що стосунки з ним проходять чергове випробовування.