У новому кампейні HUGO BOSS взяли участь кілька українських та світових зірок: Маша Єфросиніна, Надя Дорофєєва, моделі Джіджі Хадід та Наомі Кемпбелл, італійський тенісист Маттео Берреттіні, співак MALUMA, італійський блогер Хабі Ламе та актор корейських драм Лі Мін Хо.

Читайте також Голови тварин і росіянка на подіумі: модний дім Schiaparelli оскандалився через нову колекцію

Також багато інших знаменитостей долучились до рекламної кампанії у соцмережах на прохання бренду: зірка гурту Kalush Олег Псюк, Демі Ловато, Белла Торн, Бен Барнс, Періс Гілтон, Маколей Калкін, Крістіна Річчі, Кендіс Свейнпул та інші.

Головним леймотивом реклами стало те, що "босами не народжуються, ними стають". Зірки показали власні дитячі фото, натякаючи, з чого усе почалось. Зокрема своїми спостереженнями поділилась Маша Єфросиніна:

"З дитинства вони (батьки, – 24 канал) сформували в мені непохитні правила:

  • Приймай рішення про своє життя, спираючись лише на особисту логіку та інтуїцію;
  • Роби добро і кидай його у воду. Очікування подяки може призвести до розчарування та втрати правильних орієнтирів.
  • Ціни людей, з якими працюєш — життя не любить ієрархію у відносинах — воно для того надто непередбачуване. Ти ніколи не знаєш, де і ким завтра будеш".

Зірки у рекламі HUGO BOSS / Фото з соцмереж

Видання WWD повідомляє, що зйомка для модного бренду відзначає рік з моменту запуску оновленої бізнес-стратегії, що також включає показ у Маямі. Шоу пройде 15 березня у форматі "see now, buy now". Наразі невідомо, чи туди запросять як амбасадорів українських знаменитостей.

  • Зауважимо, що модель Джіджі Хадід, яка взяла участь в кампейні HUGO BOSS, у березні 2022 року підтримала Україну під час повномасштабного вторгнення Росії. Тоді вона повідомляла у своєму інстаграмі, що всі зароблені гроші за покази осінь – зима 2022 року пожертвує постраждалим в Україні.
  • Серед учасників рекламної акції свою підтримку цікаво висловлював також тікток-блогер Хабі Ламе, відео якого знають усі юзери соцмережі. У травні 2022 року на премії World Influencers and Bloggers Awards італієць позував на червоній доріжці разом з харківським котом Степаном, який теж є зіркою соцмережі. На час активних бойових дій біля Харкова власниця пухнастика виїхала з ним заради їхньої безпеки, адже проживала з ним у районі Північної Салтівки. Вони повернулись додому лише у грудні.