Про це KRUТЬ сказала, відповідаючи на питання, чого б вона ніколи не зробила заради популярності. Виявляється, таке їх пропонували неодноразово.

Цікаво КилимМен з Kalush Orchestra відповів на хейт через початок сольної кар'єри: "Це важко"

KRUТЬ натякали на інтим заради кар’єри

Бандуристка зізналася, чого б ніколи не зробила заради популярності.

Я б ніколи ні з ким не переспала заради цього. Шансів у житті було дуже багато… Пропонували не прямим текстом, але я розуміла... Багато разів казали: "Та що ти сама?",
– розповіла Марина.

Артистка каже, що вона на це завжди відповідала: "Подивимося-подивимося, дорогенькі".

Вона додала, що люди, які пропонували їй сексуальні стосунки, не були представниками шоу-бізнесу. Ці багаті чоловіки були готові спонсорувати артистку.

"Звісно, це простіше, коли ти маєш людину, яка тобі допомагає матеріально, але мені так нецікаво просто. Я хочу сама спробувати", – зазначила KRUТЬ.

Бандуристка також зауважила, що поки не усвідомлює, що вона популярна.

Дивіться повне інтерв'ю з KRUТЬ: відео

Що відомо про KRUТЬ: коротко

  • Марина Круть почала цікавитись музикою ще з дитинства. Вона закінчила Хмельницьку дитячу школу мистецтв за класом "бандура", а згодом продовжила навчання у Хмельницькому музичному училищі імені Заремби.
  • Протягом навчанням Марина брала участь у різноманітних українських та міжнародних конкурсах, де здобувала перемоги.
  • З 2016 року вона почала розвивати власну сольну кар'єру та виступати під псевдонімом KRUTЬ. Свої пісні вона виконує та створює у стилі інді-соул зі звучанням бандури.
  • Одним з найбільших проривів у творчості артистки стала участь у Нацвідборі Євробачення-2021 в Україні. Дівчина виступила із піснею "99", де впевнено отримала перемогу у першому півфіналі, втім, не змогла перемогти у фіналі – тоді її "перескочив" гурт Go_A.
  • Найвідоміші хіти артистки – "Ok", "Забери мене до себе на Різдво", "Кімната", "Ти Краще Що Було У Мене У Житті", "Сонце" та інші. Іноді вона співпрацює з іншими артистами.