Відома співачка та бандуристка Марина KRUTЬ розповіла Аліні Доротюк, що зараз її серце вільне. Артистка обрала самотній шлях, що дається їй нелегко.

До теми Маша Єфросиніна відверто зізналася, що обговорювала розлучення з чоловіком-військовим

Марина KRUTЬ про особисте життя

Бандуристка розповіла, що дотримується монади. Тобто вона утримується від уваги та інтимних стосунків з чоловіками.

Я одна зараз. Я спеціально відсіяла всі відносини із чоловіками, щоб побути однією. Це називається монада – це коли ти утримуєшся від чоловічої уваги, від статевих стосунків. Так триває певний час. Це дуже важко дається, бо мені 27 і навколо мене є дуже багато крутих чоловіків,
– поділилась KRUTЬ.

Співачка зізналась, що їй простіше бути з кимось, аніж наодинці. Але зараз Марина обирає самотність, щоб навчитися насолоджуватися часом з собою.

"Мені простіше бути у стосунках, ніж бути однією. Зараз прийшов той самий момент, коли мені варто побути одній. Це дуже непросто, дуже сильно непросто. Особливо в період війни, я дуже боялася це зробити... Я вважаю, коли людина може зустрітися зі своєю самотністю, це прямо про великі яйця. Такі ментальні. Це про стрижень. Тільки зараз я можу побути з собою. І я з часом починаю цим насолоджуватися", – додала співачка.

KRUTЬ мала стосунки з паралімпійцем

Марина підтвердила, що мала роман з паралімпійцем Дмитром Щербатюком. Це було близько 5 років тому, а зараз вони – друзі.

Це не було секретом, але ми просто про це нікому не говорили. Зараз ми друзі, все окей... Я ніколи не закохувалася у якісь зовнішні фактори, для мене це неважливо,
– поділилась зірка.

Інтерв'ю з Мариною KRUTЬ: дивіться відео онлайн