Одразу після перемоги гурту TVORCHI Марина Круть заявила, що "з Євробаченням покінчено", це був її другий і останній Нацвідбір. Тоді артистка пересвідчилася, що конкурси, як і шоу-бізнес – не її.

Читайте також Христині Соловій довелося перервати концерт у Німеччині: "Думаю, це не випадково"

Марина Круть різко висловилася про український шоу-біз

У першому після Нацвідбору інтерв'ю KRUTЬ пояснила, що не хотіла йти на конкурс вдруге, але "сталася пісня", яка, як їй здавалося, "дуже доречна в теперішній час". "Колискова" – це нібито її "ідеальний меседж, як громадянки". Однак зараз дівчина каже, що наївно було думати, що композиція зрезонує з більшістю. Критика, яка звалилася після фіналу, дуже її ранила.

"Вдруге я прийшла на Нацвідбір, щоб вкотре переконатися, що конкурси – це не моє. Скажу чесно – мені було образливо. Коли тебе не вибрали, ти думаєш автоматично, що з тобою щось не так. Це дуже важко не сприймати на свій рахунок. Думаю, найбільшою помилкою було йти на Євробачення й приймати всі коментарі, хейт, оцінки на власний рахунок", – заявила Марина Круть.

Ба більше, після Нацвідбору Євробачення-2023 вона вирішила, що більше не пробиватиметься в шоу-біз. Люди, які там крутяться, розчарували KRUTЬ.

Мені здається, краще взагалі відсторонитися… Мене більше не цікавить український шоу-бізнес. Я трохи відкрила собі цю сторінку, побачила, що там, і мені стало нецікаво. Мені не хотілося б асоціювати себе з людьми, які називаю себе українським шоу-бізнесом,
– різко заявила Марина Круть.

"Я хотіла бути в шоу-бізнесі до 24 лютого, але повномасштабне вторгнення змінило все, мені не хочеться бути причетною до цього. Там мало життя, а ще менше людей, які скажуть правду, які не промовчать. Мені не подобається ця тусовка, мені більше нецікаво в це гратися. Євробачення для мене стало останньою крапкою", – додала вона.

KRUTЬ різко висловилася про український шоу-біз / Скриншот з відео

  • Нагадаємо, після Нацвідбору Євробаченння-2023 KRUTЬ втрапила у скандал, бо поскаржилася Суспільному на переможців TVORCHI. Вона заявила, що у живому виступі звучав дабл основного вокалу Джеффрі Кенні, а трек Heart of Steel видав лейбл Believe, який працює в Росії.
  • Однак музичний продюсер Нацвідбору Дмитро Шуров прокоментував, що це не є підставою для дискваліфікації.
  • Після публічного розголосу Суспільне виступило з офіційною заявою: "KRUTЬ не має жодних претензій до організації й обрання TVORCHI переможцями Нацвідбору на Євробачення 2023".