В інтерв'ю 24 каналу MamaRika зізналася, що її давно кликали на благодійні концерти за кордон, але всі запрошення вона ігнорувала. Однак у серпні вирушила у великий гастрольний тур, а разом з нею – чоловік Сергій Середа, який, до речі, військовозобов'язаним. Як так сталося, зірка пояснила ексклюзивно нам.

До теми "Не соромлюся казати про це": чому чоловік MamaRika не вступив до ЗСУ

Хто дозволив чоловіку MamaRika виїжджати за кордон

Розумію, що це питання багато кого турбує. Люди чомусь думають, що ми виїхали якимось нелегальним шляхом. Міністерство культури дало дозвіл на виїзд. Я виступаю як артистка, а мій чоловік Сергій – ведучий концертів,
– роз'яснила MamaRika.

Вона запевнила, що задля того, аби допомогти Україні грошима, пожертвувала не тільки своїм комфортом, а й безтурботним дитинством сина Давида. У нього немає няні, тож зіркові батьки "просто знищені, схудли", адже важко бути в дорозі з однорічною дитиною на руках.

"Ми не та родина, яка мала на меті виїхати кудись, ми фантастично почуваємося вдома. Всі, хто слідкують за мною, знають, як ми любимо бути вдома. Вдома нам набагато комфортніше, але ми вийшли з цієї зони комфорту. Це далеко не найкращі умови для дитини. Вдень ми проїжджаємо 400 – 500 кілометрів, моя дитина постійно харчується незрозуміло чим. Ми багато чим пожертвували, щоб бути корисними зараз", – наголосила артистка.

Інтерв'ю з MamaRika у відеоформаті: дивіться відео онлайн