З початку повномасштабного вторгнення MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) рятувалась із сином від війни і в Одесі, і в Молдові, і в Польщі, де її чекала мама, але на Львівщину їхати не ризикувала.

Читайте повністю Про всиновлення дитини, мову, гастролі за кордоном: щире інтерв'ю з MamaRika

Повернулась у рідне місто лише тоді, коли збиралась у благодійний тур Європою. По дорозі з Києва у Варшаву вона вирішила транзитом зупинитись у рідному домі.

Ми заїхали до Червонограда, коли виїжджали на концерти, бо дуже важко добиратися з маленькою дитиною з Києва до Варшави. Це був мій перший візит в Червоноград за 10 років. Зараз я говорю з усмішкою, бо повернулася думками в дуже хороші часи. Коли зайшла додому – розплакалася. Ця квартира – дім мого дитинства,
– каже MamaRika.

За її словами, у рідному домі все залишилось так, як було.

"Було так добре, що не хотіла нікуди їхати. Залишився мій стіл, за яким сиділа, працювала за комп'ютером. Всі мої спогади помістилися в ту маленьку, але таку затишну квартиру. Я навіть побувала в школі, де вчилася. Звичайно, нікого зі знайомих там не зустріла, бо зараз канікули. Але видно, що готуються до навчального року, пахло свіжою фарбою", – додала зірка.


MamaRika у дитинстві / Фото з соцмереж

Вона каже, що дуже переживала за місто, бо думала, що з роками там погіршилася ситуація. Але воно її приємно вразило.

Місто ожило, з'явилася нова інфраструктура. Червоноград дуже затишний. Я обов'язково приїду ще. Ми побули там лише одну ніч і поїхали далі, але я встигла пробігтися вуличками, зустріти знайомих. Можливо, дорогою назад знову заїдемо, зустрінуся з однокласниками,
– зазначає MamaRika.

Але чому зірка всі 10 років не була у рідному домі – вона не розповіла.

Інтерв'ю з MamaRika у відеоформаті: дивитись онлайн