В ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу Ольга Кузьменко зізналася, що до війни часто зідзвонювалася з лідером гурту "Антитіла" Тарасом Тополею, якого лише у серпні вивели з фронту. Зараз вони не спілкуються, але музиканта вона дуже поважає.

Повне інтерв'ю читайте тут Він би вже був хтозна-де, – відверте інтерв’ю мами Кузьми Скрябіна про можливу долю сина і війну

Мама Кузьми про Тараса Тополю з гурту "Антитіла"

Ольга Кузьменко зауважує, що Тарас Тополя хоч і значно молодший від її сина, але вчився саме на його піснях. Мабуть, тому й не виїхав до США з дружиною Alyosha і трьома дітьми, а взяв до рук зброю.

Я взагалі його дуже поважаю. Ми з ним багато говорили. Він дуже обов'язковий, патріотичний. Це чоловік, який міг спокійно з трьома дітьми виїхати в США до мами і їздити, як усі решта, обгорнувшись прапором, і співати десь там, де не вибухають снаряди. А він зробив зовсім інакше,
– підкреслила Ольга Михайлівна.

"Мені здається, якби були такі люди, як Тополя, які ще до війни співали патріотичні пісні, ми би зараз зовсім "інакше стояли", – додала мама Скрябіна.

Нам вона зізналася, що зневажає і тих артистів, які "перемальовуються", і тих зіркових чоловіків, які "воюють" на концертах у Варшаві. "Ну, Бог їм суддя", – каже Ольга Михайлівна.

Інтерв'ю з батьками Кузьми у відеоформаті: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, в інтерв'ю 24 каналу продюсер Володимир Завадюк теж захоплювався Тарасом Тополею. Він вважає, що співак – це один з героїв нового часу.

"Іноді мені, як продюсеру, зараз навіть трошки соромно, що я недооцінював Тараса Тополю. Я відкрив його абсолютно з іншого боку. Це знову ж таки його особистий вибір – бути на фронті з рушницею. І це про сміливість. Ця людина точно увійде в історію", – наголошував Завадюк.