На острів Капрі чоловік принцеси Євгенії й справді прибув з робочим візитом. Як представник бренду текіли Casamigos він мав відвідати благодійний бал Unicef ​​Summer Gala. Однак напередодні робочого виходу Джека Бруксбенка заскочили на розкішній яхті з трьома моделями, одна з яких засмагала топлес. Тоді як онука Єлизавети ІІ залишилась вдома доглядати за п'ятимісячним сином.

До теми Чоловіка принцеси Євгенії заскочили на яхті в компанії трьох моделей

Мама принцеси Євгенії переконана, що преса даремно роздмухала скандал довкола її зятя, адже з трьома моделями в купальниках Джека пов'язують лише робочі стосунки.

Ця історія була повністю сфабрикована, він працює представником Casamigos, він виконував свою роботу. Думаю, дуже важливо, щоб ми роз'яснили це заради Джека,
– запевнила Сара Йоркська.

Ба більше, письменниця наголосила на людських якостях Джека Бруксбенка. Вона назвала його порядним сім'янином і порівняла з супергероєм.

"Джек – дуже чесна людина. Він один з моїх найулюбленіших людей, я називаю його Джеймсом Бондом. Він чудовий батько, приголомшливий чоловік", – додала мама принцеси Євгенії.

Союз принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка: головне

  • Чоловік познайомився з онукою королеви Єлизавети ІІ, коли працював у ресторані в центрі Лондона. Їхня зустріч відбулась 2010 року під час катання на лижах у Швейцарії.
  • У жовтні 2018 року закохані одружились у каплиці Святого Георгія, що у Віндзорському замку.
  • У лютому цього року принцеса Євгенія народила первістка – сина Августа. Разом з малюком подружжя переїхало до розкішного маєтку Фрогмор-гаус, який належить принцу Гаррі та Меган Маркл. Вони люб'язно надали його молодій сім'ї, адже самі мешкають у США.