Про переїзд вагітної принцеси Євгенії з чоловіком бізнесменом Джеком Бруксбенком до Фрогмор-гаус повідомляє видання The Sun. Інсайдери зазначають, що рішення передати ключі від своєї королівської резиденції у Віндзорі Меган Маркл і принц Гаррі прийняли самостійно. Схоже, повертатися до Великобританії подружжя не планує.

До теми Принцеса Євгенія вперше з'явилась на публіці після новини про вагітність: фото

Джерела інформують, що всі цінні речі з маєтку вивезли просто посеред ночі та відправили у Каліфорнію. Після цього маєток готували до поселення нових власників. Тому принцеса Євгенія, яка вже на початку 2021 року народить первістка, переїхала у фантастичний особняк з п'ятьма спальнями ще два тижні тому. У принца Гаррі завжди були теплі стосунки з двоюрідною сестрою, тому таке рішення не надто шокувало світову спільноту.

"Порожній дім та передача ключів – досить сильний знак, що Гаррі та Меган не планують повертатися. Схоже, вони планують продовжити жити в США, можливо, назавжди", – йдеться в повідомленні.

Додамо, що маєток Фрогмор-гаус принц Гаррі отримав у подарунок від бабусі королеви Єлизавети ІІ за місяць до весілля з Меган – у квітні 2018 року. Він розташований за кілька кроків від Віндзорського замку, де зараз проводять ізоляцію королева Єлизавета ІІ та принц Філіп.

Варто нагадати, що британська резиденція Гаррі та Меган стала причиною гучного скандалу після зречення парою королівських повноважень. Подружжя витратило на ремонт маєтку 2,4 мільйона фунтів стерлінгів. Цю реконструкцію фінансували платники податків, тому велику суму доведеться повернути.


Маєток Фрогмор-гаус / Фото з відкритих джерел