Коли стало відомо, що футболіст після 11 років шлюбу проміняв виконавицю на 23-річну Клару Чіа, до експодружжя прикута особлива увага публіки. Зокрема стають відомими інциденти, які траплялися протягом їхнього подружнього життя.

До теми Шакіра висміяла зрадника Жерарда Піке у новому треці: він б'є рекорди на ютубі – відео

Якими були стосунки Шакіри з екссвекрухою

Мережею шириться відео, на якому видно інцидент, який трапився між Шакірою та мамою Жерарда Піке – Монсеррат Бернабеу у 2016 році. Схоже, що стосунки мжі невісткою і свекрухою завжди були непростими і напруженими.

Архівне відео зняли на одному зі світських заходів, де Шакіра була з Піке. Там експодружжя зустрілося з пані Бернабеу. Спочатку вона мило усміхалася невістці, а потім неочікувано схопила її за обличчя і жестом показала, щоб та мовчата. Після цього розмова продовжилася, обоє нібито усміхалися.

Це сталося 26 січня 2016 року, але тепер у мережі відновили це відео, щоб продемонструвати погані стосунки, які завжди існували між артисткою та її колишньою свекрухою,
– написали журналісти іспанського видання.

Екссвекруха Шакіри хапала її за обличчя: дивіться відео онлайн

Під цим роликом шанувальники артистки заступилися за неї та засудили поведінку колишньої свекрухи. Також вони звернули увагу на Піке, який просто мовчки спостерігав за тим, як мама ображає його дружину.

  • "Як Шакіра терпіла цю сімейку?"
  • "Яка мати, такий і син!"
  • "Ніхто не має права так робити!"
  • "Закохані жінки так легко забувають про любов до себе. Бажаю Шакірі та її дітям всього найкращого. А пасіям Піке скоріше дізнатися про справжній характер його матері".

Розлучення Шакіри та Жерарда Піке: головне

  • У червні 2022 року з'явились чутки, що пара розлучається після 11 років цивільного шлюбу. Причиною стали зради іспанського футболіста.
  • Вже у листопаді їхній шлюборозлучний процес завершився і жінка отримала повну опіку над дітьми, поки Жерард крутив новий роман.
  • Пара вирішила виставити розкішний спільний маєток у Барселоні вартістю 12 – 14 мільйонів доларів на продаж.
  • Нещодавно артистка відкрито висміяла футболіста за зради у треку , а фани з усього світу заслухали трек так, що він став найпопулярнішою латинською піснею в історії ютубу.