Мама Кейт Міддлтон Керол стала бабусею вп'яте нещодавно, коли її донька Піппа стала мамою вдруге. Вона поділилась, що обожнює проводити час з онуками. Найчастіше їхнє дозвілля дуже активне.

Дивіться також Брат принцеси Діани показав її раніше неопубліковане фото з юності

Керол Міддлтон про улюблені заняття

Мама герцогині Кембриджської розповіла, що навчає їх любити природу та перебувати в гармонії з нею. Вона зізналась, що часто займається садженням квітів чи інших рослин. Керол зауважила, що завжди ставить все на місця, щоб кожен мав власний горщик.

Недобре запрошувати дітей на якесь заняття, щоб потім вам довелося метушитися в пошуках необхідного обладнання та розчищення місця. Так вони швидко втратять інтерес і підуть. Важливо, щоб діти росли з розумінням цінності природи. І це передбачає, що їм дозволяється трохи бруднитися,
– зізналась Міддлтон.

Мама Кейт та Піппи розповіла, що заохочує дітям здорове харчування. Для цього вона показує їм, як вирощується їжа і яким чином за нею доглядати.

  • Раніше Керол Міддлтон зазначала, що вона дуже активна. Тому так само проводить час з рідними.
  • "Я хочу бігати з ними по горбах, лазити по деревах і повзти через тунель на дитячому майданчику. Поки я можу, я буду цим займатися. Я готую з ними, дуркую, танцюю", – поділилась Міддлтон.
  • Зазначимо, що на великодніх канікулах діти Кейт Міддлтон та принца Вільяма так само активно проводили час. Вони "відірвались на повну", катаючись на поні та велосипедах.