Не все, що ми робимо, можна поділити на логічне та нелогічне. Є рішення, які хтось схвалює, а інші засуджують. Таким прикладом з особистого життя поділилася за лаштунками шоу "Де логіка?" виконавиця MamaRika.

Цікаво Монатік та Тіна Кароль: Alyona Alyona зізналася, скільки українські зірки платять їй за пісні

Глобально нелогічних вчинків у моєму житті було мало. Я завжди даю собі право на помилку і досить швидко реагую на ситуацію. Єдине, мабуть, – це коли після перемоги в проєкті "Американський шанс" один з американських лейблів запропонував мені контракт у Штатах. Я мала змогу залишитися і будувати кар'єру там, але вирішила повернутися в Україну і робити це тут,
– зізналась артистка.


MamaRika у шоу "Де логіка?" / Фото пресслужби "Нового каналу"

MamaRika додала, що зробила все правильно, але розуміє, що хтось може назвати її вчинок нелогічним. Але, на її думку, на 100% логічний її вчинок – "це ризикнути і зануритися у творчу сферу."

"Таке рішення запустило низку подій, які привели мене у моє круте "сьогодні". Люблю своє життя і те, чим займаюся!" – не приховує зірка.

Що відомо про MamaRika?

  • Справжнє ім'я співачки – Анастасія Кочетова. Їй – 31 рік.
  • Вона народилась на Львівщині і з дитинства займалась вокалом. Здобула освіту перекладача англійської мови. Працювала офіс-менеджером та викладачем вокалу.
  • Її життя різко повернулось після перемоги у шоу "Американський шанс" у віці 17 років. Також вона брала участь у "Фабриці зірок 3" під ім'ям Еріка. Також отримала звання срібної переможниці "Фабрики. Суперфінал".
  • У 2016 році вона змінила свій псевдонім на MamaRika.
  • У 2021 році разом з чоловіком Сергієм Середою переїхала жити з Києва в Одесу.