Російська виконавиця МакSим (справжнє імя – Марина Абросимова) понад місяць перебувала у важкому стані в лікарні. Тепер її стан значно покращився, за словами деяких ЗМІ.

До теми У мене багато антитіл, – Санта Дімопулос пояснила, чому не поспішає вакцинуватися

Стан МакSим покращився

Лікарі артистки прийняли рішення вивести її з медикаментозного сну. Так вони мали перевірити, чи зможе зірка дихати самостійно.

МакSим у змозі зробити вдих, але, щоб дихання залишалося рівним, її перевели на ВІВЛ. Її стан, як і раніше, стабільно важкий, але лікарі не втрачають надії, що незабаром вона зможе дихати самостійно, – пишуть видання.

Лікарі МакSим також зменшили навантаження седативних препаратів. Натомість сама співачка перебуває в здоровому глузді, вона спілкується знаками. Щоправда, поки що інформацію про покращення здоров'я Марини ще не підтвердили її представники.

Госпіталізація МакSим: коротко

  • У червні російську знаменитість госпіталізували з пневмонією та підозрою на коронавірус. Друзі МакSим вважають, що вона захворіла вдруге, бо в її тілі знайшли антитіла.
  • Спочатку лікарі проводили кисневу терапію, а за кілька днів під'єднали зірку до апарату ШВЛ. Ураження легенів становило 75%.
  • Лікар співачки нібито заявив, що МакSим перебуває у вкрай небезпечному стані. Окрім цього, лікування артистки дуже дороге – процедура ЕКМО обходиться її близьким в 1 мільйон рублів за добу.
  • Нещодавно ЗМІ заявили, що в МакSим відмовила легеня та почалися проблеми з серцем. Та згодом цю інформацію спростували.