Танцівниця Тетяна Денисова має українське громадянство та багато років працювала в Україні, хоч згодом вибрала для кар'єри Росію. У 2022 році вона повернулась сюди для зйомок шоу Танці. World of Dance, але після початку війни зірка вибрала мовчання.

Дивіться також Це зовсім окрема її історія, – син Таїсії Повалій прокоментував її цинічний виступ в Москві

Максим Чмерковський про Тетяну Денисову

Український хореограф Максим Чмерковський розуміє, чому люди критикують Денисову та ставляться до неї негативно. Однак він запевнив, що колега так само відреагувала на російську агресію, як і інші українці.

Я не хочу бути хорошим для всіх, але я бачив Таніну реакцію на це все. Для мене це була реакція української людини, яка, як і ми всі, відчуває те саме. Вона на нашому боці. Ти коли знаєш людину і бачиш реакцію, розумієш, де її серце і де вона себе відчуває,
– вважає танцівник.

Максим Чмерковський розповів, що Тетяна Денисова виїхала з України після 4 днів у заторах. За його словами, вона хотіла повернутись до дитини. Ймовірно, зараз вона перебуває у Росії.

"Я за неї радий, що їй удалося виїхати й бути в безпеці. Але я не знаю, якою буде її кар'єра. Це від неї залежатиме. Вона має щось сказати. Я цього не знав, але виявляється, що це відчуття дуже багатьох людей", – додав артист.

Денисова обрала мовчання

  • Попри заяви Чмерковського, варто нагадати, що Тетяна Денисова заблокувала Ілону Гвоздьову у соцмережах. Переможниця "Танців з зірками" просила колегу не замовчувати війну та висловитися, але та не реагувала.
  • "Мовчання – це теж злочин", – наголошувала Ілона Гвоздьова. Вона порадила колегам виїхати з країни-агресора, якщо вони бояться влади.
  • Танцівниця додавала, що зв'язувалася з іншими друзями-танцівниками. Ті співчувають Україні у думках, але бояться йти проти путінського режиму: "У діректі вони мені розписали, що допомагають, і переживають, і кошти надсилають. У мене одне запитання – чому в дірект ви можете відповідати, а вголос, у себе на сторінці, – не можете. Ви боїтеся втратити кар'єру? Так чи інакше вона скоро у вас закінчиться".