Чемпіон латиноамериканських танців та суддя українських "Танців з зірками" Максим Чмерковський дав інтерв'ю Маші Єфросиніній. Він розповів, хто має перемогти на проєкті. Зауважимо, що розмова записувалась ще до суперфіналу.

Цікаво Максим Чмерковський зізнався, чому 10 років відмовляв продюсерам "Танців"

Хто мав стати переможцем за версією Чмерковського

Максим Чмерковський найбільше вболівав за спортсменку Ольгу Харлан.

Я вважаю, що виграти має Оля. Тільки тому, що вона прийшла абсолютно без танцювальної бази, це було чітко видно в першому танці. І якщо порівняти ту Олю, яка була три місяці тому і зараз, це все, що потрібно для того, щоб зрозуміти, хто має виграти,
– заявив танцівник.

Суддя проєкту зауважив, що не визнає високих досягнень Костянтина Войтенка. На думку хореографа, актор робив одне й те саме.

"Войтенко – мабуть, найкращий танцюрист. Людина, яка прийшла з якоюсь базою. Він одразу себе показав. Мені здається, він п'ять разів зробив те саме. Я не можу цього поважати, бо це для мене повторення. Навчися чогось нового. Покажи, що ти сьогодні інакший, ніж на початку проєкту. Не вважаю, що Войтенко піде із чимось новим", – поділився Максим Чмерковський.


Макс Чмерковський / Фото з інстаграму танцівника

Хореограф висловився і про Артура Логая: "Це інакший Логай, ніж той, який був на початку проєкту".

Зазначимо, за Ольгу Харлан вболівала й телеведуча Катя Осадча. Вона поділилась, що добре знайома зі спортсменкою, тому бажала їй перемоги. Однак й перемогу Артура Логая зірка вважає заслуженою.