Акторська пара Маколей Калкін і Бренда Сонг відчули радість батьківства ще минулого тижня, однак про поповнення розповіли чоловічому журналу Esquire лише в понеділок, 12 квітня. Первісток пари з'явився на світ 5 квітня о 13:10. Акторка народжувала в одній з клінік Лос-Анджелеса.

До теми Анастасія Приходько втретє стала мамою

Закохані назвали сина Дакота – на честь покійної сестри Маколей Калкіна, яка загинула 2008 року під колесами автомобіля. Як дитина, так і новоспечена матуся цілком здорові.

"Ми дуже раді", – лаконічно прокоментували актори поповнення в сім'ї.

Що відомо про стосунки Маколея Калкіна

  • У той час як обраниця актора була заручена з братом Майлі Сайрус музикантом Тресом, Маколей Калкін зустрічався з Мілою Куніс.
  • З 33-річною американською акторкою Брендою Сонг зірка "Сам удома" познайомився кілька років тому на зйомках фільму "Похмілля у Таїланді". Пара не розголошувала деталей свого роману.
  • У березні минулого року Маколей Калкін ділився, що мріє створити сім'ю з Сонг. Вони намагалися завести дитину та "багато практикувалися". Про батьківство він говорив ще в серпні 2018 року: "Від неї в мене будуть гарненькі дітки. Вона азіатка, тож у мене будуть гарні малюки-азіати".
  • Варто додати, що Бренда Сонг тримала свою вагітність у секреті, тому поява первістка пари стала справжньою несподіванкою.