Співачка, яка підхопила серйозну бактеріальну інфекцію, все ще залишається прикутою до ліжка. Вона відчуває слабкість. Окрім цього, її постійно нудить.

Це цікаво Квартиру сестри вже знесли, – Андрій Бєдняков розповів, що з домом його батьків у Маріуполі

Що відомо про стан здоров'я Мадонни

Близьке оточення співачки повідомило, що хвороба продовжує руйнувати організм артистки. Ймовірно, їй доведеться перенести світове турне Celebration Greatest Hits до 40-річчя кар'єри, яке повинно було розпочатися 15 липня з концерту у Ванкувері, що в Канаді.

Відомо, що виконавиця тривалий час приховувала, що погано почувається. Вона дуже хоче, щоб всі концерти тривали за планом. Втім, поки ні менеджер, ні агент не прийняли остаточне рішення щодо перенесення туру.

Зазначимо, наразі точний діагноз співачки ніхто не повідомляє.

Хто з зірок зараз має проблеми зі здоров'ям
  • Юрко Юрченко потрапив до лікарні, оскільки майже повністю втратив слух на одному з останніх концертів. Невідомо, чому це трапилось. Музикант припустив, що причиною могли бути перевтома, акубаротравма або наслідки минулих прильотів. Наразі всі найближчі концерти й важливі поїздки артист скасував.
  • Популярна блогерка та ексдружина Володимира Остапчука Христина Горняк повідомила, що її ліва нирка нормально не функціонує й орган не вдасться врятувати. Незабаром повинна відбутися операція з видалення нирки у блогерки.
  • Оля Цибульська на високих підборах впала зі сходів і розтягнула зв'язки на нозі.
  • Олег Винник спростував чутки про онкологію. Він розповів, що має рідкісне захворювання, яке могло прикувати його до інвалідного візка. Зараз співак лікується.