Питання на шоу особливі, адже прив'язані до сучасних подій в Україні, передає 24 Канал. Це шоу точно розвеселить вас, а також розкаже цікаві факти з юності українських зірок. Виходитиме воно на ютубі "Люкс ФМ".

До теми Через 20 років: "Океан Ельзи" оновили трек "Я їду додому" – реакція фанатів

У шоу запрошені зірки грають між собою. У випуску зазвичай три уроки, ребуси, українська лайка та пісні. Крім того, знаменитості ділитимуться власними історіями зі школи.

У першому випуску "іспити" складали зіркові ведучі 24 Каналу – Катерина Соляр та Арсен Цимбалюк.

Цікаво, що під час зйомок шоу Цимбалюк зізнався, що школярем мав "свою людину" – його тітка була директоркою школи, де він навчався.

Соляр теж шокувала заявою, що має "шкільну травму". Виявляється, що дівчина у школі не могла терпіти урок музики, бо в третьому класі отримала за рік двійку, через що не мала похвальної грамоти. Цей негатив настільки закарбувався, що вона й досі про це пам'ятає.

В кінці шоу зіркові ведучі зіграли в "Дартс" та висміяли російських пропагандистів. Загалом – тут є що подивитися і з чого посміятися.

Історії від Катерини Соляр та Арсена Цимбалюка: дивіться шоу "Back to school"

До речі, "Люкс FM" дістає аж до Бєлгорода. Жителі російського регіону в листопаді скаржилися, що чути хвилі українського радіо. Тож, якийсь час росіяни могли перепочити від пропаганди своїх радіостанцій та ще й послухати хорошу музику.