44-річна Наталія Орейро з Уруґваю офіційно стала громадянкою Росії. Відповідний указ підписав президент Володимир Путін.

Читайте також Петиція Кондратюка про заборону російських гастролерів набрала необхідну кількість голосів

Ба більше, російським громадянством він "нагородив" сина латиноамериканської зірки Мерліна, якого вона народила в шлюбі з рок-музикантом Рікардо Мольо.

Варто наголосити, що сама Наталія Орейро не встигла відреагувати на російське громадянство. Цю інформацію тиражують лише місцеві ЗМІ, посилаючись на офіційний інтернет-портал правової інформації.

Наталія Орейро з сином Мерліном / Фото з інстаграму акторки

Схоже, ця новина ощасливить зірку серіалів "Дикий янгол" та "Багаті і знамениті".

  • У березні 2019 року Наталія Орейро сама зажадала в Путіна паспорт Росії. В ефірі розважального шоу "Вечірній Ургант" вона заявила, що немає жодного іноземця, який був би більшим росіянином, аніж вона. У любові до Росії вона нібито обійшла самого Жерара Депардьє.
  • Уже в червні акторка подала документи на російське громадянство. З такою пропозицією до зірки звернулося російське посольство.

Що відомо про Наталію Орейро

44-річна актриса найбільше прославилась завдяки ролі Мілагрос в аргентинському телесеріалі "Дикий ангел". Тоді ж вона стала знаменитою у Латинській Америці та Східній Європі. Окрім кінокар'єри, зірка реалізувала себе як співачка. 1998 року вона випустила дебютний альбом, який одразу ж став золотим.