За цим стоїть пропагандист і так званий воєнний кореспондент Акім Апачев з Маріуполя та маловідома виконавиця Дар'я Фрей. Вони зумисне сплагіатили назву пісні "Пливе кача", якою вшановують пам'ять загиблих героїв України, та зачитали реп, в якому обізвали "демонами" героїв "Азовсталі".

Читайте також "Шабаш" Путіна на "Лужниках": що диктатор сказав росіянам перед роковинами вторгнення в Україну

На "шабаші" Путіна заспівали українською про Маріуполь

На "Лужниках" Дар'я Фрей затягувала цинічний приспів, який принижує оборонців Маріуполя, а Акім Апачев вистрибував зі штанів, волаючи "слава російській зброї". У його репі, до речі, є рядки, що українську мову він забирає собі як трофей, і типова кремлівська пропаганда про "Новоросію", іродів, та російський Крим.

На "Лужниках" заспівали "Плыве кача" українською / Скриншот з відео

Нагадаємо, у липні 2022 року ця парочка випустила кліп на "Плыве кача", в якому знялася на руїнах "Азовсталі" та з російськими триколорами на плечах. У відео також з'явилися кадри розбомбленого Росією Маріуполя, пересування Z-техніки, і моменти вибухів, і наслідки обстрілів. Його також показали на "Лужниках".

  • До речі, на свій мітинг-концерт Путін стягнув усіх можливих артистів-пропагандистів – і Григорія Лепса, і гурт "Любе", і Дмитра Харатьяна, і Олега Газманова, і Дмитра Дюжева, який не пропускає подібні "шабаші" диктатора.
  • Серед них виділився 71-річний Олег Газманов, який не міг не вдягнути на "Лужники" чорний пуховик від люксового італійського бренду Prada, який вийшов з російського ринку через вторгнення в Україну. Путініст не вигадав нічого кращого, як заклеїти нагрудну лейбу червоною стрічкою. Він, до речі, у 8 пакет санкцій Європейського союзу проти Росії.
  • Цікаво, що ідею Газманов підгледів у мера підмосковного Дмитрова Іллі Поночевного, який раніше ретушував напис Prada на пуховику за майже 5 тисяч доларів.