Напередодні роковин повномасштабного вторгнення, 23 лютого, у Москві відбувся концерт-мітинг на стадіоні "Лужники". Замовний шабаш Путіна відвідало чимало артистів, які підтримують війну в Україні, повідомляє 24 Канал.

Читайте також "Шабаш" Путіна на "Лужниках": що диктатор сказав росіянам перед роковинами вторгнення в Україну

Як Газманов намагався проявити патріотичність

На концерті Кремля з'явився путініст і псевдопатріот Олег Газманов, який заявляв, що готовий взяти в руки автомат, але чомусь досі бігає по Москві. Він понуро й дивлячись у підлогу заспівав "Господа офицеры". Та в мережі помітили, що "патріотичне" виконання не дуже збігається з вибором вбрання артиста.

Так, замість вітчизняних брендів, Олег Газманов обрав чорний пуховик від Prada вартістю близько 4,6 тисячі доларів. Та щоб не спійматися на гарячому, путініст заклеїв нагрудну кишеню з логотипом бренду та характерну червону стрічку, частинка якої видніється на куртці.


Газманов заклеїв лого / Скриншот з відео

У такий самий конфуз нещодавно втрапив мер підмосковного Дмитрова Ілля Поночевний – він заретушував напис Prada на такій самій куртці. Це лише засвідчує лицемірність пропагандистів, які насправді не готові підтримувати свою країну, хоч кричать про це на кожному кроці.

Нагадаємо, Олег Газманов разом з іншими пропагандистами внесені у 8 пакет санкцій Європейського союзу проти Росії через війну в Україні. Хоч артист не такий сміливець, коли перебуває за кордоном – на новорічному корпоративі в Дубаї він відмовився відповідати на запитання щодо війни.