Батьки намагаються зробити все можливе не лише для того, щоб відволікти дітей та себе від думок про війну, яку росіяни принесли на українську землю.

Дивіться також Джамала розповіла, коли востаннє бачилась з чоловіком і де зараз її діти

Лілія Ребрик заспівала з доньками

Телеведуча зараз багато часу проводить разом з доньками. Щоб потішити шанувальників і хоч трішки покращити їм настрій, Лілія з найдорожчими дівчатками заспівала популярну пісню "Ой, у лузі червона калина". Діана та Поліна підтримали зіркову матусю, адже вірять, що Україна обов'язково переможе, добро переможе зло і на наших землях буде мир.

"Так хочеться гарних новин… А гарні новини завжди поряд – це діти, які мотивують усміхатися попри все (хоча інколи здається, що це неможливо), які можуть надихнути на співи (хоча музику теж не можу слухати останнім часом). І кіно дивитися не можу… А казки дітям розповідаю. І вірю разом з ними… І мрію… І планую… А значить життя триває… І перемога скоро! І мир… Треба трішечки зачекати … І "ми нашу славну Україну розвеселимо!", – наголосила Лілія.

Лілія Ребрик з доньками заспівала "Ой, у лузі червона калина": дивіться відео онлайн

Зазначимо, ця композиція не лише у сучасній Україні, а й у світі здобула неабияку популярність. Легендарний гурт Pink Floyd випустив першу за 28 років пісню "Hey Hey Rise Up". Музиканти використали вокал Андрія Хливнюка – соліста гурту Бумбокс "Ой, у лузі червона калина".