Вже дев'ять років Лілія Ребрик заміжня за танцюристом Андрієм Диким. Ще з першого ефіру проєкту "Танці з зірками", коли пара станцювала пристрасне танго, глядачі були впевнені, що між ними роман. Однак ведуча запевнила, що почуття виникли лише після кількох місяців спільної роботи, коли шоу майже завершилося.

Читайте також Лілія Ребрик поділилась романтичним кадром з чоловіком: фото зірки в блакитній сукні

Лілія Ребрик про роман з чоловіком

Акторка запевнила, що не закохалася в Андрія Дикого з першого погляду. Оскільки вони обоє спортсмени, то були зосереджені на роботі, однак встигли зав'язати міцну дружбу. Тоді зірка переконувала партнера, що вміє дружити з чоловіками, однак він одразу пояснив, що товаришувати з нею не планує.

Я точно не думала про те, що цей симпатичний хлопець – мій майбутній чоловік. Ми з Андрієм були друзями з самого початку. Я, вперта жінка, довго доводила Андрію, що вмію дружити з чоловіками… Флірту між нами не було,
– пригадала Лілія Ребрик.

Зараз ведуча зізнається, що вони лише виправдовувалися роботою, а насправді просто хотіли проводити більше часу разом. Лише після фінального ефіру під час вечері в ресторані Лілія Ребрик і Андрій Дикий все ж наважилися проявити свої почуття. Відтоді вони не розлучалися.

Як чоловік освідчився Лілії Ребрик

Знаменитість пригадала, що коханий освідчився їй під час прогулянки в парку Феофанія, що в Києві. Чоловік одразу ж все розпланував: "Взимку одружимося, а на Різдво поїдемо до твоїх батьків у Чернівці. У вас же заведено гуляти весілля, так відгуляємо там по-справжньому, а після поїдемо у весільну подорож. А потім у нас народиться дитина". Ведуча наголосила, що танцівник був наскільки переконливим, що не стала йому перечити.

Я вперше довірилася – мовчки, беззаперечно. Вперше не хотіла кудись бігти, щось вирішувати, просто послухалася,
– розповіла Лілія Ребрик.

Вранці 23 грудня 2011 року Лілія Ребрик і Андрій Дикий офіційно стали чоловіком і дружиною. Вони "хотіли розписатися тихо-мирно, для себе", однак сестра акторки зібрала родичів, друзів, журналістів, які влаштували для наречених свято з вишитим рушником, короваєм і шампанським. Тому таємниці з весілля пари не вийшло.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо