Акторка Лілія Ребрик не розкрила деталей смерті Володимира Строканя, але з її слів "Герої не вмирають" очевидно, що каскадер боровся за вільну Україну. Вона вшанувала його пам'ять, опублікувавши спільні фото зі зйомок серіалу "Спросите у осени", який вийшов на екрани 2016 року.

Читайте також "Моя дружина плакала": де був Ігор Кондратюк, коли в його будинок влучив снаряд

Лілія Ребрик про Володимира Строканя

Один з найкращих каскадерів у кіно, який робив карколомні трюки, часом несумісні з життям. Завжди ідеально! Прораховуючи все до міліметра. Безстрашний! Відчайдушний! Сміливий! Завжди з усмішкою та добрими очима,
– розповіла Лілія Ребрик.

На фото вони позували вдвох. Володимир – у білій перуці та жіночому look, адже дублював акторку, злодійку за кермом під час зйомок шаленої та видовищної аварії.

Лілія Ребрик з Володимиром Строканем: фото та відео

Для перегляду всіх фото та відео гортайте вправо

Повний текст публікації Лілії Ребрик:

Це фото зроблене під час зйомок серіалу "Спросите у осени". Вова в білій перуці імітував мене, злодійку за кермом під час зйомок шаленої та видовищної аварії.

Вово, Строкань Володя! Один з найкращих каскадерів у кіно, який робив карколомні трюки, часом несумісні з життям. Але він їх робив! Завжди ідеально! Прораховуючи все до міліметра. Безстрашний! Відчайдушний! Сміливий! Завжди з усмішкою та добрими очима!

Як так? Тебе більше нема! Герої не вмирають!