Українська акторка та ведуча Лілія Ребрик поспілкувалась з шанувальниками в інстаграм-сторіз. Вона відповіла на запитання фанів.

До слова Разом майже півстоліття, – Лілія Ребрик показала батьків, які відсвяткували фланелеве весілля

Як виглядала Лілія Ребрик в юності

Користувачі мережі поцікавилися, який натуральний колір волосся в акторки-білявки. У відповідь вона опублікувала архівне фото.

На знімку майбутня зірка позує у віці 19 років. Вона одягнена у коричневий топ та постає перед камерою з довгим пишним каштановим волоссям.


Лілія Ребрик у 19 років / Фото з інстаграм-сторіз

Тепер же Лілія Ребрик у зовсім іншому образі. Акторка має коротке біляве волосся, яке зазвичай вкладає прямо або у локони.


Лілія Ребрик / Фото з інстаграм-сторіз

Архівні фото зірок

  • Христина Решетник нещодавно опублікувала архівні фото з чоловіком. Це знімки 15-річної давності, зроблені під час перших побачень пари. Зіркова дружина розповіла про те, де вони познайомилися та як обговорювали ім'я сина.
  • Камалія привітала чоловіка Мохаммада Захура з 68 днем народження. З цієї нагоди вона поділилась сімейними кадрами з архіву.
  • Джамала продемонструвала архівне дитяче фото. Співачка розповіла, що цей кадр зробили за тиждень до того, як учнів мали фотографувати зі значками "жовтенят". Зірці пощастило — за кілька днів все розвалилося.