Успішна українська телеведуча Лілія Ребрик, що нещодавно одужала від коронавірусу, поділилась з прихильниками новим фото. Зірка показала романтичний кадр з чоловіком Андрієм Диким.

До слова Дружина Дмитра Комарова розповіла про подорож на Закарпаття без чоловіка

Фото Лілії Ребрик з чоловіком

Відоме подружжя зробило фото в одному із закладів, де відбувалось певне святкування, яке пара не розсекретила. Однак телеведуча запевнила, що воно відбувалося не у червоній зоні.

Лілія Ребрик радісно усміхалась, а її ніжно обійняв чоловік Андрій Дикий. Закохані дуже гармонійно виглядали разом, а їхні образи для застілля були парними, що додавало фото атмосферності.

Зокрема, Андрій Дикий приміряв білі штани та чорну класичну сорочку. Натомість Лілія Ребрик позувала у білій сорочці, одягненій на чорний топ, та в skinny-джинсах. Вбрання телеведуча поєднала із черевиками на високих підборах з леопардовим принтом.

Біляве волосся зірка вклала розкішними локонами та розпустила. На обличчі вона зробила гарний макіяж, що став вдалим завершенням аутфіту. Лілія Ребрик підкреслила очі чорними стрілками, а губи нафарбувала насиченою червоною помадою.

Один білий – другий Дикий. Коли він сказав пошепки щось таке, що робить щасливою тільки тебе,
– підписала фото телезірка.


Лілія Ребрик з Андрієм Диким / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

Шанувальники висловили захоплення новими фото Лілії Ребрик з чоловіком:

  • Люблю вашу пару;
  • Ви класні;
  • Коли сім'я щаслива, всі слова зайві;
  • Гарні;
  • Щастя та процвітання вашій родині;
  • Завжди приємно бачити щирі відносини та ваше взаємне кохання. Ви викликаєте приємні емоції.