Лідер популярного колективу БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та його сім'я – вегетаріанці. Однак вони не хочуть відмовлятися від традиції смакувати олів'є на Новий рік, тому роблять його без продуктів тваринного походження.

Зверніть увагу Ексклюзивний рецепт від Катерини Кухар: готуємо марокканський пиріг з кедровими горішками

Веганське олів'є від Сергія Танчинця

За складом це олів'є майже нічим не відрізняється від традиційного:

  • морква;
  • картопля;
  • яйце;
  • огірки;
  • ковбаса (звичайну потрібно замінити на веганську, однак до смаку вони ідентичні).

Коли овочі варяться, в киплячу воду ми додаємо ложку вершкового масла і солимо. Тоді овочі більше розкриваються до свого смаку та стають ніжними. Раджу спробувати!
– поділився секретом Сергій.


Ялинка в домі Сергія Танчинця / Фото з інстаграму співака

Ялинка і Новий рік у сім'ї Сергія Танчинця

На новорічні свята артист влаштовує справжнє свято для дітей, які обожнюють живі ялинки. Вдома син і донька прикрашають новорічну красуню на власний розсуд.

"Звичайно, я з дружиною допомагаємо, але у творчий процес не втручаємося. Лук'ян і Настя вішають на ялинку все, що захочуть. Перші два роки після народження сина ми не вішали скляні іграшки, бо він все стягував на себе. А зараз підріс і все повернулося на свої місця", – розповів Сергій.


Син Сергій Танчинця / Фото з інстаграму артиста

А сам Новий рік Сергій, як правило, зустрічає вдома або на сцені: "Якщо працюю в новорічну ніч, то зранку приїжджаю до родини, тоді святкуємо вже разом".

На Різдво артист відвідує своїх батьків і батьків дружини. А вже після цього родинами з кумом і партнером Олегом Ходачуком відправляється на зимовий відпочинок в Буковель.