Якщо свою першу з 24 лютого пісню Lida Lee присвятила військовим, об'єднавши в ній український шоу-біз, то в другій заспівала про любов, яка наповнює теплом і сяйвом. "З тобою" – це перша авторська та самостійна робота Лідії.

Читайте також Підніміть кофтинку: Lida Lee пригадала, як проходила кастинг у відомого продюсера

Lida Lee без Монатіка випустила пісню "З тобою"

"З тобою" – пісня про мої почуття, насамперед. Про почуття, які ми оберігаємо від зайвих очей. Про кохання, присмак якого тільки загострюється у часи випробувань. Про відчуття світла та тепла, коли за вікном темрява та холод,
– висловилася Lida Lee.

Співачка каже, що в рядках "З тобою" хоче закарбувати стан мільйонів українців, але, схоже, це присвята її стосункам з таємничим бойфрендом, якого вона відмовляється показувати публіці. Відомо лише, що хлопець з музичної сфери, підтримує її сольну кар'єру та дарує енергію для творчості. Раніше Lida Lee коментувала, що саме коханий допоміг їй пережити перші місяців повномасштабної війни.

Артистка обіцяє випустити кліп на трек "З тобою", в якому покаже силу і світло почуттів у найтемніші часи.

Lida Lee – З тобою: слухайте пісню онлайн

Цікаво, що новий трек Lida Lee оцінили Джамала, Мішель Андраде, Alyona Alyona, Даніель Салем, Тарас Цимбалюк. Експродюсер Монатік поки не лайкнув. Тоді як фани засипають компліментами:

  • "З прем'єрою. Нехай летить і приносить усім кайф";
  • "Круто! Вітаю з прем'єрою";
  • "Дуже чуттєва і гарна пісна! Дякую";
  • "Кожне слово в саме серце, мурахи по шкірі та метелики в животі. Дуже гарно і чуттєво";
  • "Крута робота. Вітаю з прем'єрою".