Чимало відомих людей надають перевагу відпочинку закордоном. Проте мандрівки Батьківщиною є не менш цікавими. Це на власному прикладі демонструє Леся Нікітюк. Вона активно ділиться яскравими моментами з життя з підписниками, тому й декілька атмосферних кадрів серед українського поля не змогла оминути увагою.

Дивіться також Тіна Кароль з сином в Ісландії: нові відео з відпустки

Леся Нікітюк серед соняшників

Ймовірно, телеведуча їхала кудись і, побачивши ціле поле соняшників, вирішила зупинитися. Леся обожнює фото, тому не стратила можливості зробити декілька кадрів під час гарного заходу сонця. Вона постала перед камерою серед неймовірно красивих квітів.

На фотографії Нікітюк зображена в білому костюмі, що складався з шортів, топу і сорочки, яку дівчина не застібала. Коротке волосся вона вклала рівно, а на обличчя не наносила косметику. Серед аксесуарів аутфіт довершили численні ланцюжки на шиї.


Леся Нікітюк серед соняшників / Фото з інстаграму блогерки

Нагадаємо, нещодавно Леся опанувала найпопулярнішу водну розвагу цього сезону – сапборд. І зробила це також в Україні. У спекотний вихідний телеведуча відпочивала на березі Дніпра, плавала у прохолодній водичці.