Невідомо, чи знає Леся Нікітюк, хто засипає її подарунки, але з підписниками цим точно не ділиться. Вона тільки хвалиться сюрпризами. Днями такий чекав її просто в під'їзді.

До теми Була щаслива, а зараз лиш сльози: Леся Нікітюк розчулила історією подруги, яка ховає нареченого

Лесі Нікітюк залишили квіти та кульки просто в під'їзді

"Виходжу я значіть з ліфта…" – написала Леся Нікітюк і показала композицію з десятків кульок у формі сердець та чотири кошики з червоними трояндами. У них білими квітами викладено її ім'я "Леся".

"Якщо що, консьєржку теж звати Леся", – підколола телеведуча, а потім запостила фото, на якому нібито замислюється на цим під час фотозйомки: "А в думках – то мені чи консьєржці?"

Леся Нікітюк похвалилася сюрпризом від залицяльника / Фото з інстаграм-сторіс

Леся Нікітюк похвалилася сюрпризом від залицяльника / Фото з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, Леся Нікітюк не вперше отримує квіти від таємного залицяльника. У січні букет червоних троянд їй доставили до будинку батьків у Хмельницькому. Тоді ведуча вийшла у сторіс, щоб дізнатися, від кого цей презент. Вона припустила, що порадувати її міг Богдан Буше чи Слава Дьомін, з якими преса приписувала роман.

Вдруге Леся Нікітюк отримала біло-рожеві тюльпани вже в Києві. "Хтось біля дверей постійно залишає квіти, але хочу нагадати, що я живу в 135-й квартирі, а не в 54-й. І на 15-му поверсі, а не на 3-му", – віджартовувалася зірка, але такій увазі, схоже, раділа.