Леся Нікітюк наразі єдина з українських зірок, хто вирішив провести відпустку в Португалії. Поки ця країна відкрила кордони, народна улюблениця не втратила нагоди насолодитися відпочинком і побачити нові місця.

Дивіться також Леся Нікітюк показала нові фото з відпочинку в Португалії

Леся Нікітюк на Мадейрі

Зірка зупинилася у фешенебельному готелі на Мадейрі. Воне не лише мандрувала островом, а й під час прогулянок демонструвала стильні вбрання.

Днями блогерка опублікувала фотографії, на яких постала перед камерою в джинсах і оригінальному топі насиченого блакитного кольору. Вуха Нікітюк прикрашали масивні сережки, а на руці красувався вишуканий годинник. Волосся вона вклала рівно та забрала назад. На обличчі зробила макіяж з блискучими тінями на повіках і нюдовою матовою помадою на губах.


Леся Нікітюк на Мадейрі / Фото з інстаграму телеведучої


Леся Нікітюк на Мадейрі / Фото з інстаграму телеведучої


Леся Нікітюк на Мадейрі / Фото з інстаграму телеведучої

Леся Нікітюк раніше була ведучою програми про подорожі "Орел і Решка", з якою об'їздила пів світу. Однак є факти, які вона не знає про деякі країни. У дописі під чим фото блогерка поділилася інформацією про Мадейру, яку дізналася під час цієї поїздки.

Текст публікації Лесі Нікітюк:

Декілька фактів про Мадейру, які не знала:

  • Банан – це трава!
  • Магеллан був португальцем!
  • Мадейра – це вино для туристів, місцеві його не п'ють. Більше ром у вигляді пуншу, який виробляють самі.
  • Єдина законна дружина Колумба була з Мадейри.
  • Лапаш – коронна страва Мадейри (наголос у слові "лапаш" на перший склад).
  • Рибу ешпаду ніхто, навіть рибалки, ніколи не бачили живою. Її ловлять на глибині й від тиску, коли витягають, її органи розриваються всередині. З океану рибу дістають вже мертвою.