З першого дня війни Леся Нікітюк допомагає переселенцям, які вимушено покинули свої домівки. Її життя, як і кожного українця, змінила війна. Через вторгнення російської армії Лесі довелося відмовитися від багатьох планів на життя.

Дивіться також Анна Саліванчук про кризи в стосунках з чоловіком: "Стільки поганих слів наговорили"

Леся Нікітюк про зміни під час війни

У 2022 році Леся планувала масштабні зміни у кар'єрі. Саме цього року глядачі мали побачити її в ролі героїні серіалу. Однак сталося не так, як гадалося. Російські окупанти знищили всі плани, які були в українців до 24 лютого.

Також зірка прагнула налагодити особисте життя. Через постійне перебування на зйомках, Лесі було важко знайти коханого. Цього року вона планувала знайти баланс між роботою та сімейним життям.

Довелося відмовитись і від планів на сімейне життя, на його будівництво. Я хотіла знайти цього року баланс між кар'єрою та особистим життям. Адже раніше у мене були знімання – по 150 – 200 днів на рік,
– зізналася Леся.

Також зірка відмовилася від покупки власного будинку, про який мріяла. Нікітюк обожнює робити ремонт – створювати дизайн, підбирати люстри тощо. Вона планувала, що цього року буде облаштовувати власний дім, однак росіяни все зруйнували.

Інтерв'ю Лесі Нікітюк: дивіться відео онлайн

Діяльність Лесі Нікітюк під час війни

  • На час війни телеведуча переїхала до Хмельницького, де живуть її батьки. Там організувала волонтерський штаб, допомагає переселенцям з тимчасово окупованих територій та областей, де тривають бойові дії.
  • Також знаменитість зверталася до власників квартир у західних областях України. Вона закликала здавати в оренду ті помешкання, які стоять на продажі. Таким чином можна допомогти частині переселенців, які втекли від війни.