Про українського співака LAUD (Владислав Каращук) практично не чули після дискваліфікації з Національного відбору на початку 2022 року. Артист вперше пояснив, чому зник з медіапростору і не випускав нові треки.

До теми У мережі віруситься пісня "Гопак" про "гарну українку": її жорстко критикують за шароварщину

LAUD розірвав співпрацю з продюсером

LAUD несподівано зізнався, що його кинув продюсер – він виїхав за кордон, де перебуває з сім'єю. Через відстань вони майже припинили контактувати, а тому зараз обоє працюють над тим, щоб розірвати контракт.

Останній рік – півтори не було нових релізів, тому що припинив співпрацю з продюсером. Він поїхав за кордон і покинув мене, я б так сказав. Не було ніякої підтримки від нього, допомоги. Я взагалі не знав, які у нього плани. Просто тижні через два він подзвонив і сказав, що він за кордоном, у Польщі, і повертатися не збирається.

Підписаний контракт певним чином зав'язав артистові руки – він не міг презентувати треки без продюсера, хоч у планах хотів випустити пісню ще у травні минулого року.

"Він казав мені: "давай пиши нові треки, присилай і будемо щось випускати". У нас є і був підписаний контракт, ми просто зараз працюємо над тим, щоб юридично цю ситуацію закрити. Це питання досі не закрите, і саме через це у мене не було можливості випускати нові релізи весь минулий рік. У мене була така собі умовна заборона на випуск нових пісень. В контракті є така умова, що артист не може випускати релізи без продюсера".

Подкаст з LAUD та Діаною Глостер: дивіться відео онлайн

Чи ображений LAUD на свого продюсера

Співак поділився, що не тримає зла на свого наставника. Але вважає, що міг би досягти більшого, якщо рухався іншим способом.

"Образи не залишилось, але є неприємні відчуття. Моя думка така, що музика могла б працювати набагато краще і на ширшу аудиторію, але вона не працювала через якісь прогалини в системі роботи: це не дуже якісна робота команди, коли ніхто не отримує нормальних грошей за свою роботу і немає креативності, для того, щоб монетизувати проєкт".

LAUD зізнався, що намагався налагодити співпрацю з продюсером ще до вторгнення, але війна внесла корективи, тож він залишився один. У таких обставинах співак усвідомив, що багато чого може робити самостійно. Зараз він вдячний наставнику за досвід.

Я дуже вдячний своєму продюсеру за багато моментів. Перші роки ми зробили багато чого продуктивного, випустили найвідоміші пісні. Я вдячний йому за знайомство з новими людьми, вдячний за настанови та за те, що він повірив в мене на самому початку кар'єри