Батьки Анни та Марії Опанасюк живуть у тимчасово окупованому Криму. Як мати, так і батько співпрацювали з владою окупантів, за що дует Anna Maria виправдовувались та відповідали, чий Крим, передає 24 Канал.

Дивіться також Ще й нагрубила: 15-річна дочка Кошового нарвалася на хейт через російську музику

Мати Анни й Марії відреагувала на їхню заяву

Після слів доньок про український Крим Лариса Опанасюк дала коментар російським ЗМІ стосовно їхньої заяви. Вона лаконічно утрималась та назвала запитання провокативними.

Я взагалі не буду це коментувати. У кожної людини своя позиція. У мене одна позиція – допомагати людям. Все. Не треба мене провокувати,
– сказала Лариса Опанасюк.

Окрім того, вона запросила "журналістів" до себе в офіс, але уточнила, що найближчими днями – зайнята, намагаючись відтермінувати зустріч.

Що Anna Maria казали про Крим і батьків

Після критики у мережі дует Anna Maria записали відео, в якому пояснили свою позицію. Вони наголосили, що вважають Крим українським, бо якби думали інакше – не жили б в Україні. Анна й Марія нагадали про засудження російської агресії після 24 лютого 2022. Раніше вони не могли дати чіткої відповіді на запитання "Чий Крим", чим оскандалилися на Нацвідборі у 2019.

Anna Maria також прокоментували позицію батьків. "Ми не маємо відповідати за своїх батьків, це окремі люди, в них своє життя. Ми дорослі, в нас своє життя. І ми відповідаємо лише за власні вчинки".