Італійська блогерка вакцинувалась від коронавірусу сама, без чоловіка-репера Fedez. Фотофакт із клініки вона опублікувала у своєму інстаграмі, на який підписано майже 24 мільйони прихильників.

Читайте також Карантин в Україні на літо можуть послабити, – Ляшко

Такий емоційний момент, який здавався таким далеким, і, нарешті, це сталося: я отримала свою першу дозу вакцини проти COVID. Після більш ніж року ізоляції і страху я така щаслива, що це перший крок до нормального життя. Давайте всі зробимо щеплення,
– закликає у своєму дописі зірка.

Фанати позитивно відреагували на щеплення К'яри та подякували їй за заклик вакцинування у час пандемії коронавірусу. Варто додати, що ні зірка, ні її сім'я не хворіли на COVID-19, або ж не говорили про це публічно. Від березня минулого року і до сьогодні К'яра не подорожувала за кордон і пересувалась лише в межах своєї країни. За цей час вона також вдруге стала мамою та народила донечку Вікторію. У неї також є маленький син Леоне.

Що відомо про Ферраньї у час пандемії

  • На початку пандемії сім'я К'яри Ферраньї перебувала кілька місяців на ізоляції вдома, у Мілані. Вони нікуди не виходили та закликали всіх берегти себе. В той час Італія найбільше потерпала від хвороби у Європі.
  • Разом з чоловіком вона часто влаштовувала "балконні" дискотеки: виносили апаратуру на терасу та включали музику, аби їхні сусіди з інших будинків виходили потанцювати. Також вони всі неодноразово разом співали гімн Італії.
  • К'яра та чоловік Fedez одними з перших у світі серед знаменитостей пожертвували 100 тисяч євро на боротьбу із пандемією в Італії. Згодом її відзначили державною нагородою за небайдужість у складний час для країни.