Мішина зізналася, що 2,5 роки не обіймала свою маму. Можливо, зірка помилилася і мала написати 1,5 року, адже в січні 2022 року вона їздила до батьків в окупований Крим.

До теми Репер Yarmak просто з позиції приїхав до доньки на день народження: зворушливе відео зустрічі

Зустрілася Ксенія з мамою у Туреччині, куди приїхала з сином Платоном. В Інстаграм вона показала відео зустрічі з рідною людиною.

Очевидно, що саме з Криму її мама і прилетіла до Туреччини, щоб зустрітися з донькою вперше за повномасштабну війну.


Ксенія Мішина з сином побачилася з мамою / Скриншот з її інстаграм-сторіс

За її словами, для зустрічі вона проїхала 12 годин в машині. "Наплакалася від щастя від зустрічі з мамою і пів ночі не спала від емоцій", – сказала Мішина.

Згодом вона показала спільне фото з мамою в машині. На світлині помітно, як рідні щасливі від зустрічі один з одним.


Ксенія Мішина з мамою та сином Платоном / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Що Мішина розповідала про рідний Крим і батьків

  • Наприкінці травня цього року Ксенія Мішина не хотіла коментувати запитання про батьків, які живуть в окупованому Криму. Вона називала цю тему дуже особистою та болючою для неї, натякаючи про складнощі у стосунках.
  • Акторка була востаннє в окупованому Криму у січні 2022 року. За рік до того Ксенія часто навідувалася в Севастополь, навіть разом з колишнім Олександром Еллертом.
  • Зокрема, у червні у ресторанному комплексі в Балаклаві вона святкувала день народження. А в липні, після гучного розставання з коміком, відпочивала з подругами у Ялті.
  • Раніше Ксенія Мішина тепло згадувала про дитинство в Криму і зізнавалася, що навіть після окупації півострів для неї "поза межами, державами, суперечками і поділами". Так вона тоді коментувала російську агресію.