Наразі невідомо, чи пара продовжила стосунки після проєкту, оскільки постшоу відбудеться лише за тиждень після фіналу шоу "Холостячка", але поки що Ксенія в інстаграм-профілі зізналась, що свій "вибір робила серцем". Незважаючи на сценарій, який є в кожному шоу, чоловіка для себе вона справді обирала сама.

Важливо! Холостячка 9 випуск: хто переміг у проєкті

"Дякую! Дякую! Дякую! Сьогодні мені хочеться прокричати ці слова так голосно, щоб вони луною відгукнулися в серці кожного, хто доклав свої зусилля до того, щоб проєкт "Холостячка" був таким яким ви його побачили. Хтось скаже шоу, постановка, сценарій. Я скажу – так! Але не той сценарій, про який ви зараз подумали. Вибір я робила серцем. Красива імпровізація неможлива без продуманого і підготовленого контексту", – пояснила Ксенія Мішина.

Жінка додала, що над шоу працювала ціла команда професіоналів, тому вона дякує кожному, що так важко і захоплено працювали:

"Всі ці люди, днями і ночами (і це не красиві слова, іноді знімальні зміни досягали 36 годин!!!) жили цим проєктом. Саме тому він і сам сповнений життям. Незважаючи на те, що це шоу, перш за все це – реаліті, і я щиро дякую всім цим неймовірним людям, які зробили цю казку бувальщиною!"

Цікаво Холостячка: біографія переможця Олександра Еллерта

Як на перемогу у шоу відреагував Олександр Еллерт?

Чоловік не був багатослівним і у своєму профілі в інстаграмі залишив лише романтичне фото з фіналу проєкту, де цілує Мішину, і додав під ним знак "нескінченності".

Варто побачити Холостячка 9 випуск: як Олексій та Олександр боролись за серце Ксенії Мішиної у фіналі проєкту

Реакція інтернет-користувасів на перемогу Еллерта

До самого кінця шоу не було відомо, хто отримав перемогу у шоу – Олександр Еллерт чи Олексій Тригубенко, тому думки шанувальників проєкту постійно розділялись. Олександр – завжди веселий, безтурботний чоловік, який живе сьогоднішнім днем, а от Олексій – спокійний, цілеспрямований та сімейний чоловік, який більше всього прагнув сім'ю та дітей. І тому думки українців кардинально відрізнялись і було складно передбачити, кого ж обере Мішина.

Після перемоги Еллерта у проєкті на офіційних сторінках в інстаграмі "Холостячки", "СТБ" та самої Мішиної глядачі здебільшого не підтримали вибір Ксенії, втім, на сторінці Еллерта більшість фанатів привітали та зраділи за переможця і зазначили, що "Мішина тепер Сашина".