У дев'ятому, фінальному випуску шоу "Холостячка" обранцем Ксенії Мішиної став Олександр Еллерт.

До теми Холостячка 9 випуск: хто переміг у проєкті

Біографія Олександра Еллерта

Завжди веселий та не завжди відкритий для незнайомців 33-річний Олександр прийшов на проєкт "Холостячка" разом зі своїм другом та півфіналістом шоу Андрієм Рибаком. Вони двоє – коміки, тому вирішили випробувати долю разом на проєкті. На Андрія у Ксенії були плани, проте його роман з іншою дівчиною за межами проєкту став на заваді цьому, і вона його вигнала.

Тому, у фіналі залишились абсолютно різні учасники – Олександр Еллерт та Олексій Тригубенко. Якщо другий – завжди спокійний чоловік, який прагне сім'ї та домашнього затишку, то Олександр – любитель вечірок та публічного життя, який "живе сьогоднішнім днем".

Еллерт є родом зі східної України, проте вже давно живе у Києві. У дитинстві його самотужки виховувала мама, яка працювала вчителькою. Олександр – відомий у столиці комік та автор жартів для "Студії Квартал 95". Зокрема, він брав участь у проєкті "Ліга Сміху", а також часто є ведучим корпоративних заходів, де непогано заробляє.

Варто побачити Холостячка 9 випуск: як Олексій та Олександр боролись за серце Ксенії Мішиної у фіналі проєкту

Щодо особистого життя, то воно у нього було бурхливим: Еллер двічі був одруженим. Зі своєю першою дружиною він познайомився, коли був студентом. Молодими вони одружились, проте вже за два роки спільного проживання вони розійшлись. Причиною цьому стало надто активне і веселе життя Олександра. У шлюбі з жінкою у нього народилась донька Еля, якій зараз 12 років. Вони разом часто подорожують та весело проводять час.

Другу дружину учасник "Холостячки" зустріч через 7 років після розлучення. Вони були хорошими друзями із спільної компанії., проте у любов це так і не переросло. Через це пара і розлучилась. Щодо участі у шоу "Холостячка", то Еллерта та Мішну пов'язує цікава історія, яка почалась ще до початку проєкту. Коли Олександр дізнався про участь Ксенії в шоу, він почав записувати жартівливі сторіс про це, а жінка це побачила. Так вони заочно і познайомились.